Munkatársat keresünk

Vállalkozásunk dinamikus fejlődése következtében, bővítjük csapatunkat. Nem a végzettség a fontos, hanem a szakmai tapasztalat, szorgalom és alázatos szakszerű munka, tisztaság.

Az alábbi munkakörökbe keresünk kollégákat:

  1. Szezonális szakács 2018-ra /május közepétől szeptember közepéig/

Amit nyújtani tudunk:

- versenyképes a szakmai tapasztalathoz és a végzett munka minőségéhez illeszkedő kiemelt fizetés
- útiköltség térítés
- lendületes csapat, sok kihívás .

Amit várunk: rövid életrajz, illetve eddigi munkatapasztalatok felsorolása, megjelölni a betölteni kívánt munkakört

Előnyt élveznek: nem dohányzó, jogosítvánnyal rendelkező, szlovén esetleg német nyelvtudással rendelkezők

Jelentkezésekete e-mailen várjuk az info/kukac/csicsergo.hu címre.

Munkakezdés: 2018. május

ELÉRHETŐSÉGEK

Csicsergő Szabadidőközpont Nova

A Csicsergő Szabadidőközpont a csend és nyugalom szigete. Csodálatos természeti környezet, fantasztikus konyha Zalában, Göcsej Szívében.

Ajánlatkérés
Árak
Környék
Rólunk
Képgaléria
GYIK
Házirend

Lépjen kapcsolatba velünk!

Informácók, szállásfoglalás, marketing:
  • Cím:
    Csicsergő Szabadidőközpont - Nova
    8948 Nova, Zuggó köz 1.
  • Szállás:
    +36-20-277-2040
    Esküvő szervezés:
    +36-20-525-4456
  • Email:
    info@csicsergo.hu